Płyty z oprogramowaniem

świetny sposób na dystrybucję i promocję swojego oprogramowania.

Opakowania do płyt kompaktowych

zobacz co możemy zaoferować aby Twoja produkcja wyglądała jeszcze bardziej profesjonalnie.

Oferta dla muzyków

oferujemy produkcję płyt w różnych nakładach, zarówno tych masowych jak i w postaci płyt DEMO dla początkujących.

Nadruki na płytach nagrywalnych

oferujemy różnego rodzaju nadruki na płytach nagrywalnych. Różne nakłady i technologie, perfekcyjne wykonanie.

Nadruki na płytach CD lub DVD – teraz w jeszcze lepszej jakości!

Proponujemy Państwu nadruki na płytach CD-R, DVD-R które możemy wykonać w różnych technologiach zapewniając wysoką jakość
a przy tym zadowolenie Klienta.

Nadruki na płytach możemy wykonać z przesłanego gotowego projektu lub możemy po uzgodnieniu wykonać taki projekt sami
z dostarczonych przez Państwa niezbędnych materiałów i informacji. Zawsze pomożemy w przygotowaniu projektu udostępniając szablony do projektowania.
Przed drukiem wysyłamy taki projekt do akceptacji Klienta w celu wyeliminowania niepotrzebnych błędów merytorycznych i graficznych.

Nadruki na płytach można zrobić różnymi metodami w zależności od potrzeb Klienta tj:
– nadruk cyfrowy
– nadruk offsetowy
– nadruk sitodrukowy

Nadruk cyfrowy

Jedna z najbardziej popularnych metod nadruku stosowany do niskich nakładów (od 50 do 500 szt.) która pozwala uzyskać bardzo dobrą
jakość i krótki termin realizacji zlecenia (2-3 dni). Nadruki na płytach wykonane w technice UV pozwalają Klientom zrealizować nawet najmniejsze zlecenie zachowując przy tym relatywnie niski stosunek ceny do jakości.
Druk wykonywany jest farbami UV co pozwala na drukowanie projektów CMYK zawierających zdjęcia, teksty, rastry.

Nadruk offsetowy

Metoda ta jest wykorzystywana do druku obrazów w wyższych rozdzielczościach kiedy zależy nam na bardzo dobrej jakości i precyzji. Stosowana do wyższych nakładów pozwala uzyskać fotograficzną jakość druku oraz doskonałe odwzorowanie detali nawet tych najdrobniejszych.
Minimalne opłacalne nakłady do druku metodą offsetową zaczynają się od około 500 szt. i są drukowane w 5 kolorach – biała apla + CMYK). Jeśli chcesz wiedzieć więcej o historii i metodzie offsetowej, tutaj znajdziesz opis.

Nadruk sitodrukowy

Nadruk w tej technologii wykorzystywany jest do druku projektów zawierających pełne kolory (nie polecamy w tej metodzie druku
rastrów, zdjęć ze względu na dużą kroplę rastra). Wszędzie tam gdzie projekty wymagają dużej zgodności kolorystycznej z wizją projektanta możemy stosować indywidualnie dorabiane farby również srebrne i złote. Doskonale możemy wydrukować tu aple zawierające kolory Pantone jak również CMYK. Najlepiej wychodzą nadruki na płytach zawierające duże jednolite barwy.

Zaufaj nam, dla nas to codzienność!

Napisz do nas na adres: biuro@cdpro.pl lub zadzwoń 756425255 pomożemy w projektowaniu oraz wykonamy płyty i opakowania.

Odwiedź dział Do Pobrania i zobacz jak wykorzystać gotowe szablony, którymi dysponujemy, znajdziesz tam również formularz zamówienia.