Płyty z oprogramowaniem

świetny sposób na dystrybucję i promocję swojego oprogramowania.

Opakowania do płyt kompaktowych

zobacz co możemy zaoferować aby Twoja produkcja wyglądała jeszcze bardziej profesjonalnie.

Oferta dla muzyków

oferujemy produkcję płyt w różnych nakładach, zarówno tych masowych jak i w postaci płyt DEMO dla początkujących.

Nadruki na płytach nagrywalnych

oferujemy różnego rodzaju nadruki na płytach nagrywalnych. Różne nakłady i technologie, perfekcyjne wykonanie.

Tłoczenie płyt

Współpracujemy z firmami polskimi i zagranicznymi. Z uwagi na jakość naszej oferty i bardzo konkurencyjne ceny jesteśmy jednym z poważniejszych firm realizujących tłoczenie płyt CD oraz DVD. Sprawdź sam: tłoczenie płyt cennik – najlepszy z możliwych. Dysponujemy niezawodną tłocznią, robimy druk offsetowy a także bardzo ładne opakowania na płyty. Zarówno kartonowe jak i tradycyjne. Posiadamy zaplecze świetnych grafików komputerowych, którzy całe swoje serce pokładają w tym by wszystko wyglądało jak najlepiej.

Nasza specjalność to tłoczenie płyt, aktualny cennik produkcji możesz otrzymać mailem lub faxem. Wszelkie pytania i propozycje współpracy należy kierować na nasz adres e-mail. Możesz też oczywiście zadzwonić.

Dane kontaktowe również znajdziesz na naszej stronie w zakładce: kontakt. W naszym fachu leży też duplikacja płyt. To co nas wyróżnia to bogate doświadczenie, ekspresowy czas realizacji zadania, korzystamy tylko z nośników najlepszych producentów, co gwarantuje bardzo długą żywotność płyt.

Ile kosztuje tłoczenie płyt CD?

Płyty kompaktowe są od lat najpopularniejszym sposobem publikacji utworów muzycznych. Nawet przy obecnym stanie wszelkiego rodzaju usług sieciowych, cały czas to płyty CD stanowią najbardziej prestiżowe, najtańsze i najlepsze rozwiązanie dla muzyków.
Sam materiał, z którego wykonywane są płyty CD nie jest szczególnie kosztowne, ponieważ tłoczenie płyt CD jest procesem automatycznym, natomiast formaty płyt audio są już dobrze znane i praca nad taką płytą nie trwa długo. Wystarczy tylko spojrzeć w tłoczenie płyt cennik, aby przekonać się, że trudno o tańszą metodę zapisu informacji w formacie audio. Możesz zapoznać się z procesem tłoczenia płyty tutaj.
Nie bez znaczenia jest też fakt, że jest to usługa dostępna dla każdego. Widziałeś już, jak wygląda tłoczenie płyt cennik? Są to ceny, które nie ograniczają dostępu do usługi. Oznacza to, że płytę audio można wydać tanio nawet w niewielkim nakładzie, co jest szczególnie cenne dla osób grających niezbyt popularną muzykę oraz dla debiutantów, którzy nie mają jeszcze stałej publiki, żeby wydawać mogli dziesiątki i setki płyt.

Zaufaj nam, dla nas to codzienność!

Napisz do nas na adres: biuro@cdpro.pl lub zadzwoń 756425255 pomożemy w projektowaniu oraz wykonamy płyty i opakowania.

Odwiedź dział Do Pobrania i zobacz jak wykorzystać gotowe szablony, którymi dysponujemy, znajdziesz tam również formularz zamówienia.