Płyty z oprogramowaniem

świetny sposób na dystrybucję i promocję swojego oprogramowania.

Opakowania do płyt kompaktowych

zobacz co możemy zaoferować aby Twoja produkcja wyglądała jeszcze bardziej profesjonalnie.

Oferta dla muzyków

oferujemy produkcję płyt w różnych nakładach, zarówno tych masowych jak i w postaci płyt DEMO dla początkujących.

Nadruki na płytach nagrywalnych

oferujemy różnego rodzaju nadruki na płytach nagrywalnych. Różne nakłady i technologie, perfekcyjne wykonanie.

Materiały konferencyjne, promocyjne i informacyjne w masowej ilości

Jeśli prowadzisz własną firmę z pewnością nieraz musiałeś zmierzyć się z przygotowaniem materiałów na konferencję, targi lub inną imprezę, na której chciałeś promować swoją markę. Przygotowanie niezbędnych danych i tekstów w zasadzie nie stanowi większego problemu. Często jednakże wyzwaniem okazuje się nadanie takiemu materiałowi odpowiedniej formy graficzno-wizualnej, a następnie umieszczenie na wygodnym nośniki i powielenie całości w wielu egzemplarzach.

Płyta wciąż najlepsza

Płyty cyfrowe CD/DVD są tutaj bardzo dobrym przykładem. Wprawdzie każda osoba, która opanowała obsługę komputera jest w stanie „wypalić” pojedyncze egzemplarze płyty, jednakże problem pojawia się gdy ma ich być większa ilość, a dodatkowo gdy jeszcze mają mieć własny nadruk na swej wierzchniej stronie.

Dobrym rozwiązaniem w takim wypadku jest skorzystanie z usług firm wykonujących tłoczenie płyt. Zamawiając tego typu usługę możemy mieć pewność, że każda dostarczona płyta będzie jednakowa, co dodatkowo podkreśli profesjonalizm zawartego na niej materiału.

Powielanie na różne okazje

Skorzystanie z tłoczenia płyt może się nam przydać także w innych sytuacjach, gdy np. chcemy wykonać większość ilość kopii posiadanej przez nas płyty z materiałami szkoleniowymi, czy też gdy chcielibyśmy rozdawać na płytach film promujący naszą firmę. Bez względu na końcowy cel płyty wykonane przez tłocznie zawsze będą najwyższej jakości.

Zaufaj nam, dla nas to codzienność!

Napisz do nas na adres: biuro@cdpro.pl lub zadzwoń 756425255 pomożemy w projektowaniu oraz wykonamy płyty i opakowania.

Odwiedź dział Do Pobrania i zobacz jak wykorzystać gotowe szablony, którymi dysponujemy, znajdziesz tam również formularz zamówienia.