Płyty z oprogramowaniem

świetny sposób na dystrybucję i promocję swojego oprogramowania.

Opakowania do płyt kompaktowych

zobacz co możemy zaoferować aby Twoja produkcja wyglądała jeszcze bardziej profesjonalnie.

Oferta dla muzyków

oferujemy produkcję płyt w różnych nakładach, zarówno tych masowych jak i w postaci płyt DEMO dla początkujących.

Nadruki na płytach nagrywalnych

oferujemy różnego rodzaju nadruki na płytach nagrywalnych. Różne nakłady i technologie, perfekcyjne wykonanie.

Pliki na płytach

Wydaje się, że branża komputerowa niemal w całości przerzuciła się się już na handel oprogramowaniem, które jest przesyłane w formie plików lub pobierane z Internetu. Okazuje się jednak, że wiele firm nadal decyduje się na tłoczenie płyt z programami. Dlaczego tak się dzieje?
Dystrybucja na tradycyjnych nośnikach (głównie płytach DVD) dotyczy przede wszystkim programów, których ściągnięcie z Sieci mogłoby stanowić pewien problem. Wiąże się to z dużą objętością plików.

Zabezpieczenie danych

W przypadku oprogramowania sprzedawanego na płytach, o wiele trudniej złamać zabezpieczenia, które chronią przed nielegalnym powielaniem danych. Wprawdzie jest to nadal możliwe, ale wymaga większego nakładu pracy ze strony osoby, która chciałaby skopiować program zapisany na takim nośniku.

Łatwy dostęp

Oprogramowanie dystrybuowane na tradycyjnych nośnikach ma jeszcze jedną pozytywną cechę. Można instalować je nawet wówczas, gdy komputer nie ma połączenia z Siecią. Jest to istotne zwłaszcza w przypadku komputerów, które z rożnych powodów mają ograniczony dostęp do Internetu.

Zaufaj nam, dla nas to codzienność!

Napisz do nas na adres: biuro@cdpro.pl lub zadzwoń 756425255 pomożemy w projektowaniu oraz wykonamy płyty i opakowania.

Odwiedź dział Do Pobrania i zobacz jak wykorzystać gotowe szablony, którymi dysponujemy, znajdziesz tam również formularz zamówienia.