Płyty z oprogramowaniem

świetny sposób na dystrybucję i promocję swojego oprogramowania.

Opakowania do płyt kompaktowych

zobacz co możemy zaoferować aby Twoja produkcja wyglądała jeszcze bardziej profesjonalnie.

Oferta dla muzyków

oferujemy produkcję płyt w różnych nakładach, zarówno tych masowych jak i w postaci płyt DEMO dla początkujących.

Nadruki na płytach nagrywalnych

oferujemy różnego rodzaju nadruki na płytach nagrywalnych. Różne nakłady i technologie, perfekcyjne wykonanie.

 Wydawnictwa muzyczne

Zespoły muzyczne, które dotąd nie zaistniały w szerszej świadomości odbiorców zawsze zmagają się z podstawowym problemem – w jaki sposób przebić się ze swoimi utworami do słuchaczy?

Wydaje się, że sposobem na uczynienie zadość swoim oczekiwaniom jest nawiązanie współpracy z radiem. Nie jest to jednak tak proste, na jakie wygląda, gdyż stacje radiowe niechętnie oddają swój czas antenowy nieznanym wykonawcom. Jest jednak inny sposób, na poradzenie sobie z tą kwestią.

Wydaj swój album sam – tłoczenie płyt muzycznych

Jeśli muzycy są przekonani o wartości własnej twórczości i brak im tylko odpowiedniej promocji mogą skorzystać z pewnego, łatwo dostępnego rozwiązania jakim jest samodzielne nagranie, a następnie powielenie promocyjnych egzemplarzy płyt zawierających swoją muzykę. W takim celu warto skorzystać z możliwości, jaką daje tłoczenie płyt muzycznych CD lub DVD przez wyspecjalizowane firmy.

Muzycy zyskują wtedy doskonałe narzędzie promocji – płyty, które mogą rozesłać do stacji radiowych, łowców talentów czy po prostu rozdać potencjalnym słuchaczom. Tłoczenie płyt muzycznych to bardzo dobry sposób promocji.

Nie ma potrzeby szukania dalej, właśnie znalazłeś firmę, w której zajmiemy się tłoczeniem płyt muzycznych CD lub DVD oraz produkcją różnego rodzaju opakowań do tych produkcji. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat formatu płyty muzycznej zajrzyj pod ten link.

Zaufaj nam, dla nas to codzienność!

Napisz do nas na adres: biuro@cdpro.pl lub zadzwoń 756425255 pomożemy w projektowaniu oraz wykonamy płyty i opakowania.

Odwiedź dział Do Pobrania i zobacz jak wykorzystać gotowe szablony, którymi dysponujemy, znajdziesz tam również formularz zamówienia.